Враховуючи той факт, що ПП «СІО» займається лісорозробкою вся технологія побудована на тому, щоб ефективно та глибоко переробити всю сировину, яка поступає на підприємство.

Стадії технологічного процесу при виробництві дерев'яних меблів, вікон, дверей, дерев'яних сходів, альтанок, меблевого щита, ЧМЗ та декоративних елементів з дерева:

  1. Вся деревина поступає на виробництво в хлистах. Тому тут в залежності від розмірів замовлень проводиться розкряжування хлистів за допомогою бензопил на необхідні довжини.
  2. Розпилення деревини на дошки проводиться на стрічковому верстаті на лісорамі Р-63. Пиломатеріал укладається в пакети на прокладках.
  3. Пакети направляються на площадку для атмосферного підсушування.
  4. Частина пакетів в залежності від замовлення клієнта та потреб виробництва пропарюється в спеціальній камері пропарки.
  5. Після атмосферної підсушки штабелі з дошками завантажуються в сушильні камери періодичної дії фірми «KATRES» для повного висушування до вологості 8+-2%. Об’єм шести сушильних камер складає 210-220м3.
  1. На підприємстві використовується в основному поздовжньо-поперечна схема розкроювання дощок. Але може використовуватися і поперечно-поздовжня. Для цього використовуються многопильні верстати з автоматичною подачею матеріалу, кругло пильні та торцювальні верстати.
  2. Стругання заготовок в розмір проводиться на 4-х стругальних верстатах фірми «Weinig». Причому один з верстатів призначений для грубого стругання заготовок. На цих стругальних верстатах виконуються всі роботи по виготовленню чистових профільних заготовок. Для окремих замовлень можуть використовуватися фугувальні та рейсмусові верстати.
  3. Торцювання заготовок в розмір проводиться на торцювальних автоматах, верстатах з подвижною кареткою та інших циркульних верстатах.
  4. Закінчена готова продукція укладається в палети і упаковується в пакувальну плівку.
  5. Решта заготовок, що використовується для столярного виробництва, йде на дальшу обробку.
  6. Фрезерування здійснюється на фрезерних верстатах типу Ф-4, а свердління отворів – на горизонтальних та вертикальних свердлильних верстатах.
  7. Шліфування пластів проходить на широко-стрічкових верстатах «HOUFEK», шліфування брусків, ребер, криволінійних деталей – на стрічкових верстатах ШЛПС та барабанних ШЛДБ-3.
  8. Складання столярних виробів проводиться в спеціальних пресах та струбцинах.
  9. Для лакування виробів використовуються пульверизаційні кабіни.
  10. Сушка після лакування здійснюється в стелажах та сушильній камері.
  11. Всі токарні роботи (балясини, ніжки, декоративні елементи та інше) проводиться на токарному автоматичному верстаті, а окремі індивідуальні замовлення – на ручному токарному верстаті.
  12. Для більш повного раціонального використання сировини, переробки коротко-мірних деталей, склеювання щитів для виготовлення меблів використовується комплект обладнання, яке включає:
    • автоматична лінія нарізки мікрошипа, нанесення на нього клею та зрощення короткомірів у мікрошип;
    • прес для поздовжнього з’єднання короткомірів довжиною до 4-х метрів;
    • 2 преси для склеювання деталей по ширині;
    • верстат HOUFEK для шліфування склеєних щитів по товщині;
    • 2 круглопильні верстати типу «Altendorf», які забезпечують точність обрізки щитів
  13. Для виконання складних замовлень використовується індивідуальний ручний електроінструмент та високоякісний ріжучий інструмент – пили, фрези, свердла, різні шаблони та пристрої.

Підприємство має сучасну продуктивну котельню, яка працює в автоматичному режимі, забезпечує себе технологічним теплом та обігрівом всіх виробничих приміщень. Вона працює на відходах виробництва – опилках.

Така схема технологічного процесу дозволяє якісно, точно і ефективно розробляти сировину, виготовляти будь-яку продукцію з натуральної деревини під замовлення.

 

Вакансії

Приймемо на роботу столяра, можливо без досвіду роботи.

Навчання та подальше працевлаштування гарантуємо.

тел. для довідок 050-432-03-20

Виробництво дерев'яних меблів